Voucher podarunkowy, to idealny prezent dla każdego!

14.12.2019

Nie masz pomysłu na świąteczny podarunek dla bliskiej Ci osoby ?  Szukasz prezentu na urodziny ? Przez cały rok dostępne są bony upominkowe na zabiegi kosmetyczne w naszym Studiu Urody i vouchery na pozostałe usługi. Podaruj bliskiej osobie naprawdę niezwykły,oryginalny  prezent – voucher, który przyniesie ulgę, sprawi przyjemność i pomoże oderwać się od codziennych trosk i zadowoli najbardziej wymagające osoby! Możesz mieć pewność, że voucher będzie tym prezentem, który bliska Ci sobą będzie wspominać przez kolejne lata! Elegancko zapakowany Bon Podarunkowy to wspaniały prezent dla żony, dziewczyny, męża, chłopaka, przyjaciółki, mamy, córki, syna czy ojca.

Voucher ? Kobiety kochają niespodzianki!

Kobiety uwielbiają wizyty u kosmetyczki! To doskonała okazja do poprawienia urody, miłej rozmowy i cudownej regeneracji w odprężającej atmosferze. Zamiast zastanawiać się godzinami co sprawi jej największą przyjemność, podaruj voucher, który wykorzysta na dowolne zabiegi dostępne w Studio Urody SOLPARK! Zobaczysz jak bardzo się ucieszy!

Zadbaj o jego dobrą formę! Zafunduj mu voucher!

Bon upominkowy to także świetny prezent dla zapracowanego mężczyzny! Regenerujący masaż, a może rehabilitacja bolących od siedzenia za biurkiem pleców? Zamiast kupować kolejną parę skarpetek pomyśl o prezencie, który przyniesie mu ulgę i poprawi samopoczucie!

Bon na zabieg – doskonały pomysł na prezent dla seniora!

Im jesteśmy starsi, tym bardziej doceniamy jak wielką wartość ma zdrowie… Dobre samopoczucie to zaraz po miłości, najpiękniejszy prezent jaki możesz podarować swojej babci lub dziadkowi. Zamiast inwestować w niepotrzebne przedmioty, podaruj im voucher na relaksujący zabieg kosmetyczny lub  masaż! Nasi specjaliści otoczą ich kompleksową opieką i pomogą uwolnić się od uciążliwych dolegliwości!

Bon upominkowy-świetny  pomysł  na prezent dla pracowników

Voucher na zabiegi kosmetyczne lub usługi rekreacyjno-sportowe to także doskonały prezent dla pracowników. Twój zespół narzeka na bóle kręgosłupa związane z pracą w siedzącej pozycji? A może chcesz zmotywować pracowników relaksującym masażem lub zabiegiem kosmetycznym? Na święta lub po prostu bez okazji podaruj im bony upominkowe do SOLPARKu!

Voucher na zabiegi – masz wiele opcji do wyboru!

Kupujący może wykupić również bon na konkretną kwotę ( 100zł, 200zł, 300zł) do wykorzystania w naszym obiekcie. Obdarowana osoba ma możliwość samodzielnego wyboru usług według własnego uznania. W przypadku niewykorzystania całej kwoty podczas jednej wizyty, pozostała kwota zostaje zachowana do zrealizowania przy następnej wizycie.