SIŁOWNIA JUŻ OTWARTA

06.06.2020

Wracamy na siłownię już 6 czerwca! 🔥💪

Dla Twojego bezpieczeństwa wprowadziliśmy kilka niezbędnych zmian, ale jedno się nie zmieniło – z przyjemnością damy Ci kopa do działania!

TRZYMAMY SIĘ ZASAD, ABYŚ TY MÓGŁ UTRZYMAĆ FORMĘ

  1. W każdej recepcji, w strefach treningowych, przed wejściem do sal ćwiczeń i toalet znajdziesz płyny do dezynfekcji rąk.
  2. W siłowni może przybywać ograniczona liczba osób (1 osoba na 10 m2) i jeden Klient przy stanowisku recepcyjnym.
  3. Bezpieczny odstęp, jaki należy zachować od drugiej osoby w kolejce do recepcji/szatni/toalety/natrysku czy brodzika oraz podczas kontaktu z pracownikiem  lub innym użytkownikiem obiektu to 2 m, pomogą w tym specjalne oznakowania umieszczone na podłodze. W przestrzeni treningowej sprzęty do ćwiczeń rozstawione są w bezpiecznej odległości 1,5 m, tak aby Twój trening odbył się w komfortowych warunkach.
  4. Użytkownicy siłowni i zajęć fitness nie muszą nosić maseczek ochronnych, w przypadku obiektów basenowych –  maseczki muszą być noszone w obszarze recepcji oraz w przebieralni. Dodatkowo zalecamy korzystać z własnych mat i przypominamy o obowiązku używania ręcznika podczas ćwiczeń na matach i maszynach.
  5. W obiektach sportowych codziennie przeprowadzana jest dezynfekcja pomieszczeń i sprzętów oraz wentylacja.

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – Piątek 10:00 – 21:30
Sobota – Niedziela 10:00 – 18:00

UWAGA! Zgodnie wytycznymi codziennie w godz. 14:30 – 15:00 odbędzie się przerwa techniczna w celu dezynfekcji i wentylacji pomieszczenia – wówczas nie będzie można korzystać z siłowni. Pamiętajcie o tym, planując swój trening 😉

Ograniczenia osobowe:
– siłownia duża max 15 osób
– siłownia mała max 3 osoby