NAUKA PŁYWANIA

PŁYWAJ JAK MISTRZ!

Pływanie jest jedną z form aktywności fizycznej wszechstronnie rozwijającą organizm człowieka i jedną z najzdrowszych form ruchu. Podczas pływania nasz organizm uwalnia endorfinę, która wpływa korzystnie na nasze samopoczucie, likwidując napięcie i stres. Pływanie rozwija koordynację ruchową, wzmacnia układ mięśniowy, zapobiega powstawaniu wad postawy oraz je koryguje. Oferujemy zajęcia nauki pływania dla dzieci, jak i również dla dorosłych.

PROWADZIMY

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

NAUKA PŁYWANIA

ZAJĘCIA INDYWIDUALNE

Chcesz nauczyć swoje dziecko pływać? A może sam chcesz spróbować? Skorzystaj z naszej oferty indywidualnych nauk pływania. Zajęcia te skierowane są dla osób chcących doskonalić określoną technikę, nadrobić materiał lub po prostu zdobyć dodatkowe umiejętności. Możecie być pewni, że nasz doświadczony instruktor wydobędzie z każdego pływacki talent.

Zalety zajęć indywidualnych: 

  • znacznie przyspieszona nauka pływania
  • dostosowanie terminów i częstotliwości zajęć do potrzeb klienta
  • dostosowanie tempa nauczania do postępów klienta
  • znacznie lepsze wykorzystanie czasu w porównaniu do zajęć grupowych
  • indywidualne podejście i wyłączne poświęcenie uwagi trenera klientowi

Nie czekaj i zapisz się na nasze indywidualne lekcje. Zobaczysz, że nie ma efektywniejszego sposobu nauki pływania niż pod okiem instruktora, który poświęca cały czas osobie ćwiczącej. A tak wyglądają właśnie nasze zajęcia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Punkt Obsługi Klienta – tel. 44 731 65 01

ZAJĘCIA GRUPOWE


NAUKA PŁYWANIA

ZAJĘCIA GRUPOWE

Oswajanie z wodą niemowląt. Celem zajęć jest między innymi: zabawa, stymulacja rozwoju psychomotorycznego ruchów lokomocyjnych w wodzie, ćwiczenia z przyborami wypornościowymi oraz zabawy wymagające aktywnej i świadomej współpracy ze strony dzieci – zajęcia odbywają się we wtorki w godzinach:
15:30-16:00 grupa 3-18 miesięcy
16:00-16:30 grupa 1-2 lata
16:30-17:00 grupa 2-3 lata

W grupie 3-5 lat uczymy dzieci poprawnej pracy nóg do stylu grzbietowego i kraula,
samodzielnego przemieszczania się w wodzie na plecach za pomocą pracy nóg do stylu
grzbietowego oraz przemieszczania się w wodzie na piersiach z deską za pomocą pracy
nóg do kraula – zajęcia odbywają się we wtorki od 17:00 do 17:30.

W grupie 6-7 lat dzieci uczone są poprawnej pracy nóg oraz ramion do stylu grzbietowego i kraula, samodzielnego przemieszczania się w wodzie na plecach za pomocą pracy nóg do stylu grzbietowego, samodzielnego przemieszczania się w wodzie na piersiach za pomocą pracy nóg do kraula i zeskoków na głowę z pozycji stojącej – zajęcia odbywają się we wtorki od 17:30 do 18:00.

W grupie 8-13 lat uczymy/doskonalimy umiejętności z grup poprzednich, uczymy pływania stylem klasycznym, wprowadzamy elementy stylu motylkowego – zajęcia odbywają się we wtorki od 18:00 do 18:45.

W grupie powyżej 14 roku życia doskonalimy umiejętność pływania – zajęcia odbywają się we wtorki od 18:45 do 19:30.

Zajęcia dla dorosłych odbywają się we wtorki, w godzinach 19:30-20:15 (doskonalenie pływania) oraz 20:15-21:00 (grupa początkująca).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Punkt Obsługi Klienta – tel. 44 731 65 01


ZAPOZNAJ SIĘ Z NASZYM CENNIKIEM.


GALERIA

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ


ZAJĘCIA RUCHOWE

ZOBACZ INNE RODZAJE ZAJĘĆ

SPRAWDŹ HARMONOGRAM