OBIEKTY SPORTOWE

NOWOCZESNE CENTRUM SPORTOWE

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej bazy obiektów sportowych. Do Państwa dyspozycji oddajemy jeden z najnowocześniejszych i w pełni wyposażonych kompleksów sportowych w Polsce. Nasz Park Zdrowia i Rozrywki zapewnia bogatą ofertę sportową i rekreacyjną, a jednocześnie spełnia najwyższe standardy dla tego typu obiektów.

W naszym centrum znajdziecie Państwo hale sportowe, boiska piłkarskie, siłownię i salę fitness, kort tenisowy, a także obiekty sezonowe, takie jak boisko do siatkówki plażowej i wypożyczalnię rowerów.


HALA SPORTOWA

UNIWERSALNA HALA DO WIELU AKTYWNOŚCI

Dysponujemy nowoczesną, wielofunkcyjną halą sportową z powierzchnią użytkową 1050 m2 z widownią na 215 miejsc siedzących. Sala posiada możliwość pracy spikera, dysponuje pełnym nagłośnieniem. Dwie profesjonalne elektroniczne tablice wyników plus tablica multimedialna ułatwiają prace organizacyjne podczas sportowych rozrywek. W obrysie hali znajdują się boiska do m.in.: piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, piłki nożnej halowej. Istnieje możliwość podziału hali na trzy niezależne strefy.

Wszystkie te cechy umożliwiają przygotowanie w pełni profesjonalnych zawodów sportowych.


BOISKA PIŁKARSKIE

OBIEKT SPEŁNIAJĄCY NAJWYŻSZE STANDARDY

Do Państwa dyspozycji oddajemy pełnowymiarowe boisko piłkarskie o wymiarach 68x105m z podgrzewaną murawą. Jest to jedno z nielicznych w Polsce boisk piłkarskich posiadających trawę syntetyczną z certyfikatem FIFA 2 STAR. Potwierdza on wysoki standard płyty boiska, który rekomendowany jest do zastosowań profesjonalnych.

Boisko oświetlone jest z 4 masztów i oferuje 465 miejsc na trybunach. Zapewniamy możliwość rozgrywania zawodów oraz meczy sparingowych o każdej porze roku i w każdych warunkach.


SIŁOWNIA

WZMOCNIJ SWOJE MIĘŚNIE

Treningi na siłowni niezależnie od realizowanego planu treningowego zawsze wpływają na siłę, wygląd, zdrowie oraz lepsze samopoczucie. W Solparku udostępniamy wszystkim miłośnikom ruchu i dobrej kondycji siłownię damską i męską oraz salę fitness. Przestrzenne, klimatyzowane sale siłowni wyposażone są w urządzenia siłowe spełniające wymogi certyfikatu IWF, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania sprzętu. Warto podkreślić, iż regularne ćwiczenia na siłowni pozwolą ukształtować sylwetkę, wzmocnić wszystkie grupy mięśniowe oraz usprawnić układ sercowo – naczyniowy.

Godziny otwarcia siłowni:
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK 10:00 – 21:30
WEEKENDY I ŚWIĘTA 10:00 – 18:00


SALA FITNESS

Z NAMI ZBUDUJESZ FORMĘ

Na terenie naszego kompleksu znajduje się również sala do ćwiczeń fitness. Pomieszczenie wyposażone jest w niezbędny sprzęt, który pozwala na komfortowe przeprowadzenie treningu.  Zajęcia fitness pozwalają wzmocnić mięśnie całego ciała i zbudować niezbędną kondycję. Jest to forma aktywności dla każdego, niezależnie od wieku i poziomu wysportowania.

ZOBACZ, JAKIE OFERUJEMY ZAJĘCIA


KORT TENISOWY

ZAGRAJ W KRÓLEWSKI SPORT

Tenis ziemny to sport dla dorosłych, jak i również dla dzieci. Jego ogromną zaletą jest to, że naukę gry w tenisa można rozpocząć w każdym wieku. Rozwija on koordynację ruchową oraz pozwala zachować umysł w dobrej formie. Ma mnóstwo zalet, które dbają o nasze zdrowie i dobre samopoczucie. Jest to świetny sport dla tych, którzy się odchudzają, chcą poprawić kondycję, czy mają wysokie ciśnienie krwi.

Naszym Klientom gwarantujemy dostępność kortu tenisowego 7 dni w tygodniu.
Do każdego biletu dodane jest 10 minut GRATIS, jako czas na przygotowanie się do gry.


SEZONOWE BOISKO DO PIŁKI PLAŻOWEJ

SIATKÓWKA W BLASKU SŁOŃCA

Siatkówka plażowa jest odmianą tradycyjnej piłki siatkowej. Wyróżnia się tym, że mecze rozgrywane są na piasku, podczas gdy zasady gry są podobne. Gra w siatkówkę plażową to świetny sposób na przyjemne spędzenie wolnego czasu. Podczas gry niemal wszystkie mięśnie w ciele są angażowane do ruchu, co pozwala spalić zbędne kalorie. Mecze piłki siatkowej rozgrywane są na świeżym powietrzu, co pozwala uzyskać naturalną opaleniznę bez żmudnego leżenia na plaży.

Zapraszamy do skorzystania z naszego pełnowymiarowego boiska do piłki plażowej, na którym spędzicie Państwo aktywnie swój wolny czas.


SEZONOWA WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW

JAZDA PO ZDROWIE

Jazda na rowerze jest najłatwiejszym sposobem na poprawę kondycji. Polecana jest dla wszystkich osób bez względu na wiek. Regularna jazda na rowerze może pozytywnie wpłynąć na Państwa zdrowie, zmniejszyć stres oraz poprawić samopoczucie. To również atrakcyjna forma spędzenia wolnego czasu z rodziną, a także przyjaciółmi.ZAPRASZAMY PAŃSTWA DO ZAPOZNANIA SIĘ Z CENNIKIEM USŁUG
NASZEGO CENTRUM SPORTOWEGO.


GALERIA

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ