STREFA GIER I ZABAW

ZABAWA DLA KAŻDEGO

SOLPARK to odpoczynek i zabawa na wiele sposobów. W kompleksie znajduje się wiele atrakcji dla dorosłych w mniejszych i większych grupach, a także raj dla dzieci. Strefa gier i zabaw to doskonałe miejsce do odwiedzenia pod koniec dnia, zarówno dla osób przebywających w obiekcie biznesowo, jak i rekreacyjnie.

Wszystkie atrakcje znajdujące się w strefie gier i zabaw są ogólnodostępne.


KRĘGLE

KRĘGIELNIA Z CZTEREMA TORAMI

Kręgle to coraz popularniejsza forma rozrywki. Gra jest idealną formą na aktywne spędzanie czasu i doskonałą rozrywkę. Wyzwala ducha walki z każdą kolejną rozgrywką podnosi poziom rywalizacji. Kręgielnia jest przystosowana do najmłodszych poprzez zainstalowanie automatycznie wysuwających się płotków ułatwiających grę.

Zapraszamy Państwa do naszej nowoczesnej, czterotorowej kręgielni od piątku do niedzieli w godzinach 14:00-22:00.


BILARD

SZEŚĆ STOŁÓW BILARDOWYCH

Bilard to z pozoru spokojna, ale bardzo emocjonująca rozrywka ciesząca nie tylko uczestników, ale także widzów. Zapraszamy wszystkich miłośników gry do sześciu stołów bilardowych posiadających odpowiednie oświetlenie i certyfikat EPBF dopuszczający stoły do zawodów mistrzowskich.

Goście obiektu mogą skorzystać ze stołów od piątku do niedzieli w godzinach 14:00-22:00.


DART

RZUĆ I WYGRAJ

Gra, a raczej różne powiązane ze sobą gry, w których celem jest trafianie niewielkimi lotkami w tarczę. Przez lata korzystano z różnych tarcz i różnych zasad. Dziś określenie „dart” kojarzone jest głównie ze standaryzowaną grą, posiadającą specyficzną tarczę i ustalone zasady. Dart lotki jest zarówno profesjonalnym sportem, jak również tradycyjną  rozrywką.

Dart to doskonała gra dla dwóch lub więcej osób. Posiadamy 6 tarcz do darta.


FIGLORAJ

ZABAWA DLA DZIECI

Na dzieci w Figloraju czeka wiele atrakcji, takich jak tory przeszkód, zjeżdżalnia, wiszący most, wietnamska kładka itp. Atrakcje te pomagają najmłodszym w zdobywaniu i urozmaicaniu sprawności fizycznej. Jest to również doskonała okazja do rozładowania energii nagromadzonej w młodym pokoleniu. Dla najmłodszych mamy do dyspozycji „kącik malucha”.

Ponadto informujemy, iż dzieci na terenie figloraju bawią się wyłącznie w skarpetkach i pod opieką rodziców.


CYMBERGAJE

KLASYCZNA ROZRYWKA

Cymbergaja każdy pamięta z dzieciństwa lub wyjazdów na wakacje. To gra zespołowa lub indywidualna polegająca na przemieszczaniu na płaskiej powierzchni krążka za pomocą zbijaków i umieszczenie go w bramce przeciwnika. Gra posiada wiele odmian i zasad rozgrywki i jest otwarta na zupełnie nowe zastosowania.

Cymbergaj to gra nie tylko zręcznościowa, ale także strategiczna.


PIŁKARZYKI

PIŁKA NOŻNA NA STOLE

Niezwykle emocjonująca gra, w której mogą wziąć udział 2 lub 4 osoby. Gra imituje prawdziwy mecz piłki nożnej, ale zawodników zastępują figurki przytwierdzone do grilli, którymi porusza uczestnik zabawy. Mecz można rozgrywać pojedynczo lub w turach, np. grając do trzech wygranych meczy.

Piłkarzyki to nie tylko gra dla dorosłych, to także wspaniała zabawa dla młodszych miłośników sportu.


WYMARZONE URODZINKI

ZORGANIZUJ PRZYJĘCIE

Chcesz zorganizować swojemu dziecku wyjątkowe i niesamowite urodzinki? Spraw dziecku prezent i zorganizuj przyjęcie w Solparku! Sprawimy, że Twoja Pociecha zapamięta urodziny w Solparku na długi czas. Chętnie służymy pomocą!

Szczegóły pod nr telefonu 533 337 198.


GALERIA

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ