O NAS

PARK ZDROWIA I ROZRYWKI

SOLPARK to nowoczesny obiekt w sercu Kleszczowa stworzony z myślą o zdrowiu i rekreacji. Centrum sportowo-konferencyjne znajduje się niedaleko Łodzi i jest największą inwestycją zrealizowaną w okolicy. Szeroką ofertę kompleksu kierujemy do klientów biznesowych, sportowców, zwolenników aktywności fizycznej i odnowy biologicznej oraz rodzin nastawionych na wypoczynek. Na wszystkich odwiedzających czekają komfortowe pokoje i apartamenty, restauracje zapewniające pełną obsługę gastronomiczną, sale konferencyjne, zaplecze sportowe, m. in. siłownia, basen, korty tenisowe oraz strefa SPA.

Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa pobyt w Parku Zdrowia i Rozrywki SOLPARK był wyjątkowym i niezapomnianym przeżyciem.


ZARZĄD I RADA NADZORCZA

Marcin Sokołowski
Prezes Zarządu

Dorota Krajewska-Trajdos
Przewodnicząca Rady Nadzorczej

Barbara Gwoździk
Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Krzysztof Piela
Sekretarz Rady Nadzorczej


96 MIEJSC NOCLEGOWYCH
CENTRUM POLSKI
70KM DO ŁODZI
55KM DO CZĘSTOCHOWY

CENTRUM SPORTOWO-REKRACYJNE

AKTYWNE SPĘDZANIE CZASU

Nasz obiekt zapewnia bogaty wachlarz usług dla osób ceniących aktywny tryb życia, poszukujących ciekawej rozrywki czy relaksu. W ofercie Centrum Sportowo- Rekreacyjnego znajdują się baseny, sauny, kriosauna, komora hiperbaryczna oraz grota solna. Jeżeli poszukujecie Państwo odrobiny relaksu, zapraszamy do naszego Studia Urody oraz gabinetu masażu. Relaks i dobrą zabawę na długie godziny zapewni kręgielnia, stół do cymbergaja oraz piłkarzyków, dart, a także sześć profesjonalnych stołów bilardowych.

Sprawdź ofertę naszego Centrum Sportowo-Rekreacyjnego i ciesz się aktywnie spędzonym czasem.


HOTEL

KOMFORTOWE NOCLEGI

Do Państwa dyspozycji kierujemy hotel mieszczący się w dwóch budynkach należących do naszego centrum. Pierwszy – Solpark jest integralną częścią kompleksu, zlokalizowany bezpośrednio w głównej części zabudowy z pokojami w stylu skandynawskim. Dla Gości ceniących sobie klasyczne wnętrza oferujemy pobyt w hotelu SOLPARK***, który mieści się naprzeciwko centrum sportowo-rekreacyjnego. Nasze stylowe pokoje i apartamenty są gwarancją udanego wypoczynku.


CENTRUM KONFERENCYJNE

ROZWIĄZANIA DLA BIZNESU

Nasze Centrum Konferencyjne to doskonałe miejsce na spotkania biznesowe, konferencje lub imprezę integracyjną. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy dużą i nowoczesną aulę, dwie sale konferencyjne oraz salę klubową. Wszystkie pomieszczenia biznesowe są klimatyzowane i wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny oraz dostęp do Internetu. Zaplecze hotelowe oraz gastronomiczne pozwala na organizację nawet kilkudniowych wydarzeń.

Na Państwa zapytanie przygotowujemy indywidualną ofertę.


WIRTUALNY SPACER


NASI GOŚCIE

NASZ INSTAGRAM

SOLPARK KLESZCZÓW (@solparkkleszczow) • Zdjęcia i filmy na Instagramie
Solpark Kleszczów – Rekreacja Sport Szkolenia| Facebook

NASI PARTNERZY