WYDARZENIA

 • STREFA GIER – letnie godziny otwarcia
  Od 2 lipca do końca wakacji strefa gier w SOLPARK Kleszczów otwiera się na dłużej! Bilard, kregle, dart, kacik gier (cybergaj, piłkarzyki) – wszystko to będzie dla Was dostępne od wtorku do niedzieli w godzinach 14:00 – 22:00. ⏰ Czas na rodzinne rozgrywki, pojedynki z przyjaciółmi i wieczorne turnieje! Wykorzystajcie ten czas na pełen relaks […]
 • Sąsiedzka STREFA KIBICA
  Czy jest coś lepszego niż przeżywanie emocji meczu reprezentacji Polski w gronie przyjaciół i kibiców? SOLPARK Kleszczów zaprasza na Sąsiedzką STREFĘ KIBICA – transmisję meczu na wielkim ekranie w auli SOLPARK Kleszczów Wejście bezpłatne, ale liczba miejsc jest ograniczona! Zaproszenia można pobrać w recepcji basenowej SOLPARK Kleszczów od 12 czerwca. Nie przegap tej okazji, aby poczuć prawdziwą magię kibicowania!
 • Tango Argentyńskie w SOLPARK KLESZCZÓW
  Odkryj magię tanga argentyńskiego podczas bezpłatnego wydarzenia w Solparku Kleszczów! 21 kwietnia 2024 o godzinie 16:00 czeka na Ciebie: Pokaz tanga argentyńskiego w wykonaniu mistrza Jakuba Kani Wykład o historii tanga, jego etyce i społeczności Warsztaty tanga dla początkujących Możliwość zapisania się na przyszłe warsztaty tanga w GOK Kleszczów i milongi w SOLPARK KLESZCZÓW
 • SOLPARK Single Party
  Solpark Single Party w Kleszczowie! Szukasz okazji do poznania nowych ludzi i spędzenia fantastycznego wieczoru w doborowym towarzystwie?

  Już 12.04.2024 (piątek) zapraszamy na Single Party do Kompleksu Sportowo-Rekreacyjnego SOLPARK w Kleszczowie!

 • Zumba HALOWEEN w Solparku
  Zapraszamy na specjalne wydanie Zumby w upiornym klimacie Halloween! Już 26 października o 17:30 odbędą energetyczne tańce poprowadzone przez licencjonowaną instruktorkę zumby – Monikę Bartnik.Przyjdź na zajęcia w upiornym przebraniu i dołącz do zabawy!