INFORMACJE O OBIEKCIE

LOKALIZACJA

Hotel wraz z kompleksem znajdują się w centrum Polski – pomiędzy drogami krajowymi nr E75 (1) (18 km) oraz nr E67 (8) (20 km), 70 km na południe od Łodzi oraz 55 km na północ od Częstochowy.  Cicha i spokojna okolica w pobliżu zieleni sprzyja atmosferze wypoczynku a bogate zaplecze rekreacyjne znajdujące się naprzeciwko pozwala zregenerować siły.

Oaza spokoju w dogodnym położeniu.

NOWOCZESNE WYKOŃCZENIE
WŁASNE ŁAZIENKI
TELEWIZOR W POKOJU
DOSTĘP DO INTERNETU

INFORMACJE O OBIEKCIE

USŁUGI W CENIE NOCLEGU

Dla wszystkich Gości naszego hotelu serwujemy śniadania w formie bufetu szwedzkiego w godz. 6:30-10:00. Podczas pobytu możecie Państwo korzystać ze strefy basenowej oraz z siłowni. Przed budynkiem znajduje się bezpłatny parking. Na Państwa życzenie oferujemy budzenie o wyznaczonym czasie oraz przechowanie bagażu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty specjalnej oraz programu lojalnościowego, który powstał z myślą o stałych Gościach Hotelu SOLPARK***.


SKORZYSTAJ Z NASZYCH USŁUG

ŻYCZYMY MIŁEGO POBYTU!


INFORMACJE O OBIEKCIE

USŁUGI DODATKOWE

Z myślą o Państwa wygodzie w naszym kompleksie znajduje się salon kosmetyczny wyposażony w solarium. Oferujemy również bogatą ofertę SPA: masaże, kriosauna, grota solna. W zależności od sezonu udostępniamy: wypożyczalnię rowerów, boisko do piłki plażowej, kort tenisowy. Na życzenie przygotowujemy II śniadanie na wynos, a dla Gości z sektora biznesowego wynajmujemy sale konferencyjne.

Organizujemy transfer z lotniska bądź dworców PKS/PKP. W celu rezerwacji transportu prosimy o kontakt z recepcją hotelu:
tel. 44 731 65 17
e-mail: bok@solpark.pl


SOLPARK***

TRADYCYJNY STYL

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Gości oferujemy przestronne pokoje wyposażone w klimatyzację oraz łazienkę z prysznicem.

Idealny na spokojny wypoczynek.


GALERIA

ZOBACZ NASZĄ GALERIĘ ZDJĘĆ